Templates by BIGtheme NET

Gjendet i mbytur 70-vjeçari në lumin e Tragjasit në Vlorë

Një 70-vjeçar është gjetur i mbytur në lumin e Tragjasit në Vlorë. Të ditura bëhen inicialet e tij H.XH., si dhe mësohet se në trupin e 70-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhune.

70-vjeçari është gjetur në grykëdherjen e këtij lumi. Policia është duke punuar për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto