Templates by BIGtheme NET

“Jam përdhunuar nga kushërira”, publikohet dokumentari mbi jetën e Whitney Houston

Këngëtarja Whitney Houston është abuzuar seksualisht në kohën që ishte fëmijë. Kjo gjë është treguar gjatë një dokumentari mbi jetën e divës së muzikës.

Mësohet se Houston është abuzuar seksualisht nga kushërira e saj. Dokumentari ‘Whitney’ flet për jetën e këngëtares, e cila u gjet e vdekur në vaskë në vitin 2012 në moshën 48 vjeçare.

Mary Jones, tezja e Whitney, e cila gjeti trupin e saj të vdekur pretendon se këngëtarja i kishte thënë se ishte abuzuar seksualisht nga Dee Dee Warwick, motra e këngëtares Dionne.

Ajo kujton yllin e muzikës duke i thënë: “Mary unë jam abuzuar seksualisht. Dhe ishte grua.”

Sipas tezez Whitney ishte përdhunuar midis moshës 7 deri në 9 vjeç ka shkruar “The Indipendent”.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto