Templates by BIGtheme NET

John Legend dhe Chrissy Teigen bëhen prindër për herë të dytë

“Dikush është këtu”, shkruan Chrissy në postimin e saj në Twitter, të shoqëruar me emoji të lumtura dhe biberoni. Chriss gjatë kohës së shtatzënisë ka ndarë çdo moment me fansat.

Ende nuk dihet emri i djalit dhe modelja nuk ka publikuar as foto të bebit të saj. 

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto