Templates by BIGtheme NET

Kërcënon rëndë ISIS për ‘Botërorin 2018’: Mesi dhe Ronaldo me koka të prera

ISIS ka kërcënuar së fundmi në lidhje me botërorin 2018 që do të zhvillohet në Rusi.  ISIS ka kërcënuar me dy nga figurat më të rëndësishme të futbollit,  Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon dhe ka paralajmëruar se do të ketë sulme të përgjakshme në “Botërorin 2018”.

 

Në montazhin e fundi të ISIS, duken dy terroristë në ambientet e fushës së blertë teksa po u ‘presin’ kokën dy yjeve të futbollit, Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos. “Toka do të mbulohet me gjakun tuaj”, shkruhet në posterin e tyre.

Burimi: http://www.dailymail.co.uk/news/article-5739273/ISIS-fanatics-threaten-BEHEAD-Messi-Ronaldo.html

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto