Templates by BIGtheme NET

Po e ndiqnin paparacët, motra e Megan Markle përfundon në spital

Vetëm tre ditë para dasmës mbretërore, motra e Megan, Samantha Markle është shtruar në spital pas një konfrontimi me paparacët në Florida.

Shtrimi në spital të së motrës së Megan vjen pas operacionit në zemër të babait të saj, pas një ataku kardiak.

Fillimisht ishte planifikuar që Thomas të çonte vajzën e tij drejt altarit, por operacioni tri ditë para dasmës i ndryshoi planet.

Samantha, vëllai i saj, Thomas Markle Jr dhe anëtarët e tjerë të familjes nuk janë ftuar në dasmë. Sidoqoftë, dy nipërit e Meghanit, Tyler Dooley dhe Thomas Dooley dhe nëna e tyre, Tracy Dooley, kanë udhëtuar në Londër për të qenë “korrespondentë të veçantë” gjatë martesës si pjesë e mbulimit të Good Morning Britain.

Marrë nga: eonline.com

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto