Templates by BIGtheme NET

Reagon Rama pas dëshmisë së Albert Veliut: Akti i dytë i shfaqjes “SHQUPI AUDIOVIDEO.shpik”

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Facebook deklaratën e Taulant Ballës nga Kryesia e Kuvendit në lidhje me dëshminë e sotme për Agron Xhafajn. 

Rama shkruan në Facebook se dëshmia e sotme e Albert Veliut është akti i dytë i shfaqjes së PD-së, të cilën ironikisht e quan “SHQUPI AUDIOVIDEO.shpik”. 

“ERTV Live: Kryetari i Grupit Socialist, Taulant Balla, mbi aktin e dytë të shfaqjes “SHQUPI AUDIOVIDEO.shpik” dhe domosdoshmërinë e hetimit e ndëshkimit të kësaj veprimtarie të paligjshme mashtrimi të opinionit publik.,  ka shkruar Rama tek video e deklaratës së Ballës.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto