Templates by BIGtheme NET

“Vetëm unë e di”, tenistja tregon se si u transformua nga mediat dasma e saj

Tenistja Serena Williams ka reaguar në lidhje me artikujt që qarkulluan në media për babain e saj. Pothuajse çdo mediat e huaj shkroi, se “ Babai i Serena Williams braktis tenisten në altar një orë para dasmës”.

 “Ai ishte në New Orleans, kishte blerë kostumin dhe e di që ishte shumë i emocionuar”, – ka thënë tenistja në dokumentarin e publikuar së fundmi.

 Më pas ajo tregon, se babi i kishte shkruar, se nuk donte që ajo  të mërzitej me të, pasi nuk mund të shkonte ta shoqëronte në altar.

“Ska gjë babi, nëse ti nuk do të vish në dasmë, është në rregull. Unë nuk jam e mërzitur me ty, kështu që nuk dua që ti të mërzitesh”, – ka treguar më pas ajo.

Serena ka treguar, se kjo ngjarje ishte trasformuar nga media, por vetëm ajo e di se sa i sëmurë ka qenë babai i saj pas goditjes në zemër në vitin 2016.

 

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto