Templates by BIGtheme NET

Basha takim me aleatët, çfarë do diskutohet pas dëshmisë së Albert Veliut

Kreu i PD-së, Basha po zhvillon një takim me aletatët në selinë blu.

Në qendër të këtij takimi pritet të jetë aksioni opozitar pas publikimit të dokumenteve dhe dëshmisë së Albert Veliut për sa i përket audio-përgjimit ndaj Agron Xhafajt, vëllait të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Basha paralajmëroi dje kryeministrin Rama dhe ministrin Xhafaj që të ndalnin kërcënimet ndaj dëshmitarit ndërsa kërkoi dorëheqjen e menjëhershme të Fatmir Xhafajt.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto