Templates by BIGtheme NET

“Duam Drejtësi “, “Larg Policisë Raciste” familjarët e 27-vjeçarit në Korçë në protestë

Pas vdekjes së 27-vjeçarit në Korçë, Enea Ftojit  familjarët janë duke zhvilluar një protestë para komisaritit të këtij qyteti. 

Në protestë është edhe kortezhi me arkivolin para komisariatit të Korçës.  Famijarët akuzojnë policinë se 27 vjeçari u dhunua nga policia. 

“Duam Drejtësi ” dhe “Larg Policisë Raciste”, janë thirrje e familjarëve në protestë. 

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto