Templates by BIGtheme NET

Vezë e letra higjienike drejt Bashkisë, tifozët e Vllaznisë protestë për rënien e ekipit

Qindra tifozë të Vllaznisë kanë zhvilluar një protestë para Bashkisë së Shkodrës kundër rënies së ekipit bnë kategorinë inferiore.

Ata kanë gjuajtur me vezë dhe letër higjienike ndaj godinës duke akuzuar kryebashkiaken Voltana Ademi si përgjegjëse për rënien e ekipit.

“Ku shkojnë paret tona. Ku shkojnë taksat, Ademi fajtore që ra ekipi jonë i zemrës” – thërrasin tifozët.

Vllaznia mban vendin e parafundit në renditjen e Superligës dhe kur nga fundi kanë mbetur edhe dy javë, shkodranët janë 5 pikë larg shpëtimit e praktikisht të rënë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto