Templates by BIGtheme NET

Komplimeti që princ Harry i bëri Megan Markle në altar

Meghan Markle ka mbërritur në cermoninë e kurorëzimit mes saj dhe Princit Harry me një fustan të bardhë të mbyllur lart për të respektuar ambjentin e kishës në stil chignon .

Për flokët Megan kishte zgjedhur një topuz të ulët të zbukuruar me një kurorë të Mbretëreshës Mary të gdheëndur në vitin 1932.

Pamja e nuses e surprizoi dhëndrin saqë nuk mundi të mos i thoshtë: “Dukesh e mrekullueshme.”

Pas martesës ata do të bëhen Duka dhe Dukesha e Sussex-it, titull ky që nuk jepej prej 150 vitesh.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto