Templates by BIGtheme NET

“Me pushtetin që kam, ju shpall burrë dhe grua”

Numërimi mbrapsht për dasmën mbretërore ka përfunduar pasi Princi Harry dhe Meghan Markle më në fund “lidhën nyjën”.

Kryepeshkopi i Canterbury Justin Welby shpalli princin Harry dhe Meghan Markle burrë dhe grua.

Të porsamartuarit do të largohen nga kisha si Duka dhe Dukesa e Sussex, titull që nuk jepet prej 150 vitesh.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful