Templates by BIGtheme NET

Ndalet në minutën e 64 ndeshja Juventus-Verona, Buffon jep lamtumirën (VIDEO)

Ndeshja mes Juventusit dhe Veronës është ndalur në minutën e 64-t, kur trajneri Massimiliano Allegri ka zëvendësuar Buffon.

Portieri veteran ka luajtur  ndeshjen e tij të fundit me fanellën e Juventus pas një epoke të mbushur me suksese.


Gjatë duartrokitjeve, lotët nuk i ka mbajtur dot as vetë numri një i “Zonjës së Vjetër”, i cili është përshëndetur nga të gjithë shokët e skuadrës së tij dhe ata të Verona-s.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto