Templates by BIGtheme NET

Dalin FOTOT nga dasma e parë e Meghan Markle, e vështirë për ta “njohur”

Dasma mbretërore midis princ Harry-t dhe Meghan Markle ka qenë kryefjala e mediave rozë për javë e javë me radhë.

Por së fundmi e përjavëshmja “Spy” ka publikuar disa foto nga dasma e parë e Meghan Markle me ish-bashkëshortin e saj Trevor Engleson.

Ajo që vihet re në këto foto është, se Meghan nuk ngjason fare me nusen që ne pamë pak javë më parë. Ajo shfaqet me këmbët e zbathura në mes të rërës.

Sipas “Spy” dasma e parë është zhvilluar në Xhamajka,  si dhe thuhet se ish-aktorja e hoqi fustanin e nusërisë para se të shkonte në dhomën e gjumit.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto