Templates by BIGtheme NET

Gjendet e pajetë në banesën e saj stilistja e njohur, Kate Spade

Kate Spade, stilistja e njohur ka ndërruar jetë. Ajo është gjetur e vdekur në apartamentin e saj në Nju Jork. Detajet  dhe shkaqet janë ende të paqarta, por mediet lokale raportojnë se dyshohet për një vetëvrasje.

Kate Spade është e njohur si stiliste në Amerikë, ku edhe filloi karrierën e saj në vitin 1993.

Në vitin 2007 stilistja e njohur, shiti kompaninë e saj të dizenjimit. Firma u ble nga trajner rivali i New Yorkut vitin e kaluar.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto