Templates by BIGtheme NET

As fotot e gruas në dush nuk i mban dot për vete, Icardi i bën publike për gjithë fansat

Sulmuesi i Interit Mauro Icardi, sëbashku me bashkëshorten e tij modelen Wanda Nara, ndodhen në Afrikë me pushime.

Një fotografi e publikuar nga Icardi, ka thyer rrjetin për shkak se aty paraqitet gruaja e tij nudo, duke bërë dush.

“Pushtim majmunësh, për të parë gruan time duke u larë. Ditën e mirë Afrikë.”,  shkruan Icardi krahas fotos, ku dallohen disa majmunë jashtë dhomës së tyre.

Fotoja dhe komenti kanë sjellë shumë reagime, ku një pjesë e komentuesve e kritikojnë Icardin që publikon foto nudo të gruas, një pjesë bëjnë shaka për pushtimin e majmunëve dhe një tjetër thjesht uron që çifti të kalojë pushime sa më të këndshme.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto