Templates by BIGtheme NET

ME VIDEO/ “F*ck Trump”, De Niro nuk e fsheh urrejtjen ndaj presidentit amerikan

Aktori Robert De Niro ka ngritur në këmbë publikun gjatë Tony Awards duke sharë publikisht presidentin e SHBA-ve, Donal Trump.

“Do të them një gjë: F*** Trump!”,- tha ai, ndërsa ai i shtrëngonte dy grushtat në ajër.

Aktori veteran vazhdoi të prezantonte performancën e Bruce Springsteen: “Bruce, ti mund të “shkundësh” shtëpinë me muzikë si askush tjetër. Por më e rëndësishme në këto kohë është të shkundni votën. Gjithmonë luftoni për të vërtetën, transparencën dhe integritetin.”

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto