Templates by BIGtheme NET

Ish-basketbollisti i famshëm shpërthen në lot pas takimit Trump-Kim Jong-un (Video)

Ish-basketbollisti i njohur amerikan, Denis Rodman, ka shpërthyer në lot gjatë intervistës ‘live’ në CNN pas takimit Trump-Kim Jong-un.

Rodman që ka qenë basketbollisti i ‘Chicago Bulls’ në periudhën e tyre të artë njihet edhe si mik i liderit koreano-verior dhe mbështetës i presidentit amerikane, Trump.

Me kapelen ‘Make America Great Again’ mbi kokë, Rodman tha se kjo ishte një ditë e madhe dhe më pas shpërtheu në lot.


.

 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto