Templates by BIGtheme NET

Ky ‘Bugatti’ kushton 2.4 milionë dollarë, ka një arsye për këtë (Video)

‘Bugatti’ është një nga kompanitë që prodhon makinat më sportive dhe më të shtrenjta në botë.

Ata që janë të apasionuar pas makinave të shpejta e dinë mirë këtë gjë.

Por modeli ‘Veyron’ që tregohet në video kushton jo pak por 2.4 milionë dollarë.

Ai është i bërë me porcelan, një material i pazakontë kur bëhet fjalë për prodhimin e makinave, duke e bërë këtë model më të veçantin e prodhuar ndonjëherë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto