Templates by BIGtheme NET

ME VIDEO/ Mourinho parashikon gjysmëfinalet e Botërorit, sërish nuk mungon batuta për Messin

Portugezi Jose Mourinho ka bërë parshikimin e tij përsa i përket ekipeve që ai mendon se do të avancojnë deri në gjysmëfinalet e Kupës së Botës që do të luhet në Rusi këtë verë.

Trajneri i Manchester United mendon se vendi i tij (Portugalia) do ta mundë Francën në çerekfinale duke kaluar në gjysmëfinale, aty ku do ta presë Brazili.

Ndërsa krahun tjetër, ai mendon se skuadra e Messit do ta mundë Spanjën në çerekfinale dhe do të përballet me Gjermaninë.

Mirëpo ai sërish nuk ka harruar të thumbojë sulmuesin argjentinas, Lionel Messin, të cilin e ka quajtur sërish “njeriu i vogël”.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto