Templates by BIGtheme NET

Gjykata lëshon një urdhër të ri për Jolie: Fëmijët të kalojnë më shumë kohë me babanë

Angelina Jolie i është kërkuar që të lërë ish-bashkëshortin e saj Brad Pitt, të ketë më shumë akses tek fëmijët e tyre.

Sipas dokumenteve të publikuara nga DailyMail.com, Gjykata e Lartë e Los Anxhelos vendosi që do të ishte e dëmshme për fëmijët nëse nuk kanë marrëdhënie me babanë e tyre.

Gjykata beson se fëmijët janë të sigurt me Pittin dhe se është kritike që secili prej fëmijëve të ketë një marrëdhënie të shëndetshme dhe të fortë me të dy prindërit.

Fëmija më i madh Maddox, ka arritur në moshën ku është në gjendje të zgjedhë se sa kohë dëshiron të kalojë me çdo prind.

Përveç kësaj, gjyqtari parashtroi një politikë të re ku çdo fëmijë të pajiset me një telefon celular kështu që ata mund kenë kontak të vazhueshëm me të atin dhe pa u monitoruar nga Jolie.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto