Templates by BIGtheme NET

ME VIDEO/ Derri që parashikoi fitoren e Trump dhe ‘Brexit’, zgjedh 4 finalistët e Botërorit

Derri ka përcaktuar që Belgjika, Argjentina, Nigeria dhe Uruguai do të jenë 4 skuadrat që do të shkojnë në gjysmës finalen e botërorit.

VIDEO e publikuar nga Daily Mail

 

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto