Templates by BIGtheme NET

ME VIDEO/ Derri që parashikoi fitoren e Trump dhe ‘Brexit’, zgjedh 4 finalistët e Botërorit

Derri ka përcaktuar që Belgjika, Argjentina, Nigeria dhe Uruguai do të jenë 4 skuadrat që do të shkojnë në gjysmës finalen e botërorit.

VIDEO e publikuar nga Daily Mail

 

 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful