Templates by BIGtheme NET

ME VIDEO/”Do të shkojë me penallti”, Mourinho parashikon finalen e ‘Rusi 2018’

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho ka parashikuar finalen e Kupës së Botës që do të zhvillohet ën Rusi.

Portugezi beson se finalja e Kupës së Botës në Moskë më 15 korrik do të luhet midis dy gjigantëve, Portugalisë dhe Argjentinës.

Sipas tij ndeshja do të shkojë në penallti, një Messi dhe një Ronaldo,  dhe aty do të vendoset gjithçka.

Ndërsa në ndeshjen për vendin e tretë, Brazil-Gjermani Mourinho ka parashikuar se brazilianët do të marrin hak për humbjen 7-1 në shtëpinë e tyre, Botërorin e shkuar, dhe do ta mbajnë për vete vendin e tretë.

Por para se ta mbyllte serinë e parashikimeve, Mourinho paralajmëroi se nuk i beson shumë aftësive parashikuese, duke i këshilluar fansat e sportit më të pëlqyer që ta shijojnë atë.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto