Templates by BIGtheme NET

Spanja gjen trajnerin për botëror, Fernando Hierro merr drejtimin e ekipit

Fernando Hierro është emëruar trajneri i ri i Spanjës pas shkarkimit të Lopeteguit.

Hierro mbante deri tani postin e drejtorit teknik të spanjollëve.

Lopetegui u shkarkua ditën e sotme, një ditë para nisjes së botërorit dhe dy ditë para suipersfidës ndajq Portugalisë.

Shkak për këtë u bë firma e tij me Realin e Madridit ditën e djeshme.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful