Templates by BIGtheme NET

Motra e porsalindur po pagëzohej, princesha Leonore bën skena në mes të ceremonisë (VIDEO/FOTO)

Ndërsa familja mbretërore e Britanisë ka tërhequr vëmendjen që kur Meghan Markle dhe princ Harry u bënë çifti i preferuar, edhe familja mbretërore suedeze e meriton pak vëmendje gjithashtu.

Anëtarët e familjes mbretërore suedeze u mblodhën të premten për pagëzimin e vajzës së porsalindur të princeshës Madeleine dhe Christopher O’Neill, princesha Adrienne.

Mirëpo vajza tjetër e tyre, princesha 4-vjeçare Leonore vodhi vëmendjen ndërsa rrotullohej zbathur para të gjithëve, në pjesën bosh të dyshemesë ku po kryhej rituali fetar.

Prindërit e vogëlushes kishin një reagim të tronditur ndajsjelljes së saj të çuditshme.

O’Neill dukej i pasigurt se çfarë duhej të bënte, ndërsa princesha Madeleine i hodhi një një vështrim të tillë, sikur donte t’i thoshte: “Çohu dhe bëj diçka!”.

Të shumtë janë ata që janë argëtuar me këto pamje, duke i quajtur si të “paçmueshme” si edhe duke i konsideruar një kujtesë se edhe fëmijët mbretërorë janë si gjithë fëmijët e tjerë në botë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto