Templates by BIGtheme NET

Nuk u tha asgjë kur e goditën, Veliaj gjen guximin nga brenda godinës

Erion Veliaj u godit sot me vezë nga disa të rinj të PD-së dhe teksa goditej, u ul për t’u mbrojtur siç e tregon edhe video më poshtë.

 

Por pasi nuk e ka zënë asnjë nga vezët, Veliaj që po mbrohej nga bodigardët, është futur brenda sallës së dëgjesës që do realizonte me artistët për shembjen e Teatrit Kombëtar.

Pikërisht këtu, dhe jo kur u godit, ai ka gjetur guximin të thotë dy fjalë për të rinjtë që e goditën, duke i porositur: “Hodhët 10 vezë dhe nuk më zuri asnjë. Stërvituni pak më shumë!”

Komenti që bëri Veliaj pas 3 orësh

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto