Templates by BIGtheme NET

Si e festoi Putin golin e parë të Rusisë në Botëror (FOTO)

Vladimir Putin presidenti i Rusisë dhe Princi i Kurorës Muhame bin Salman ishin së bashku duke parë në stadium ndeshjen mes dy vendeve.

 

Gjatë golit të parë të Rusisë, ka qenë Putin i cili i ka dhënë dorën Princit Arab ku ndoshta mund ta këtë ngushëlluar dhe duke i thënë që është vetëm futboll dhe asgjë më shumë.

 

Yuri Gazinski është golashënuesi i parë i këtij Kampionati Botëror të zhvilluar në Rusi 2018. Në foton  e mëposhtme Putin shfaqet i buzëshequr.

Ndeshja mes Rusisë dhe Arabisë Saudite ka përfunduar 5 me 0.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto