Templates by BIGtheme NET

Veliaj qëllohet me vezë, përplasje para nisjes së dëgjesës me artistët (Video)

Kryebashkiaku Veliajn është qëllur me vezë para futjes së këtij të fundit në hotel ‘Plaza’ ku po zhvillohet dëgjesa publike për çështjen e Teatrit Kombëtar.

Të rinjtë e FRPD-së i janë afruar Veliajt dhe e kanë goditur me vezë, ndërsa kryebashkiaku është përkulur për t’u shmangur. Më pas kanë ndërhyrë shoqëruesit e Veliajt që janë përplasur me të rinjtë.

“Ja lali Eri me krimin e vet. Oligarkë, Plehra. Barbarë. Dil këtu trimi i fortë.” – dëgjohen duke thirrur të rinjtë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto