Templates by BIGtheme NET

Kroacia e mbyll në avantazh të parën, pritet reagimi i Nigerisë

Pas përfundimit të pjesës së parë së ndeshjes mes Kroacisë dhe Nigerisë, janë ballkanasit ata që shkojnë në dhomat e zhveshjes në avantazh.

Kroacia ka luajtur me mirë se kombëtarja afrikane dhe ka mundur të shënojë gol, që në fakt ishte një autogol i shënuar nga Oghenkaro, që devijoi një top të goditur me kokë nga Mandzukic.

Edhe Nigeria ka pasur disa raste dhe mbetet për t’u parë sesi do reagojë në pjesën e dytë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto