Templates by BIGtheme NET

Partizani gjen trajnerin e ri, prezantohet nesër

Klubi i Partizanit pas largimi të trajnerit Klevis Dalipi ka arritur të gjejë strategun e ri i cili do të menaxhojë skuadrën e kuqe.

Skënder Gega është përzgjedhur nga drejtuesit për t’u ulur në stolin e Partizanit. Gega më herët ka drejtuar edhe kombëtaret e moshave U-19 dhe U-21 të Shqipërisë si edhe klubin Al-Jahra në Kuvajt.

Gega pritet që të prezantohet ditën e nesërme për të bërë drejtuar edhe stërvitjen e parë të ekipit.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto