Templates by BIGtheme NET

Penallti për Argjentinën, Messi humbet shansin për të kaluar në avantazh

Po luhet në “Otkrytiye Arena” të Spartakut të Moskës sfida e Grupit D, mes Argjentinës dhe Islandës. Pjesa e parë përfundoi në barazim me gola të Aguerro për Argjentinasit dhe Finboganson për Islandën.

Në pjesën e dytë për Argjentinët u akordua një penallti e cila u morr përsipër të ekzekutohej nga Lionel Messi. Lojtari i Barcelonës nuk mundi të shfrytëzonte rastin ideal për të kaluar në avantazh duke humbur penalltinë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto