Templates by BIGtheme NET

Shikoni çfarë bën Maradona, teksa Mesi humb 11-metërshin, video për të mos u humbur

Pas humbjes së 11-metërshit nga ana e Lionel Mesit në sfidën mes Argjentinës dhe Islandës, rrjeti ka shpërthyer nga memet gazmore.

I mërzitur është vërejtur edhe një nga lojtarët më të mirë të të gjitha kohërave, Maradona.

Ai shfaqet tejet nervoz në një video pas humbjes së 11-metërshit që mund t’i kishte dhënë Argjentinës fitoren e parë në këtë botëror.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto