Templates by BIGtheme NET

Aksident në Dushk të Lushnjes, treni përplas makinën

Treni ka përplasur një makinë, e cila ishte duke kaluar tek  shinat në fshatin Dushk të Lushnjës. Nga aksidenti nuk ka të lënduar.

Ndërkohë që në vendngjarje ka mbërritur policia dhe grupi hetimor, të cilët po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful