Templates by BIGtheme NET

Gjesti i veçantë, tifozët ngrenë lart egjiptianin në karrocën me rrota që të shihte ekipin e tij

Një tifoz paraplegjik egjiptian është ngritur lart nga tifozët e Kolumbisë dhe Meksikës që të shihte ndeshjen e ekipit të tij.

Një gjest i veçantë që nuk ndodh ta shohësh shpesh në jetën e përditshme.

Por futbolli i bashkon edhe më shumë njerëzit dhe gjeste të tilla të ngjashmë janë vërejtur edhe në botërorët apo olimpiadat e shkuara.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto