Templates by BIGtheme NET

Meksikanët pushtojnë rrugët e Moskës, në mbështetje të kombëtares (Video)

Tifozët e Meksikës kanë vërshuar rrugëve të kryeqytetit rus, Moskë, për ndeshjen e parë në grup, atë ndaj kampionëve të botës, Gjermanisë.

Të shumtë në numër dhe të zhurmshëm ata kanë tërhequr vëmendjen e shumë tifozëve por edhe vendasve të cilët nuk kanë ngurruar të bëjnë video.

Sot ‘El Tri’ nis turneun ku kërkon të bëjë një paraqitje sa më të mirë.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto