Templates by BIGtheme NET

Neymar ndryshon modelin e flokëve por bëhet objekt talljesh në rrjet (FOTOT)

Neymar ka patur modele të ndryshme flokësh gjatë gjithë karrierës së tij në futboll por modeli i tij i fundit nuk bën pjesë në trended e këtij viti.

Ftubollisti brazilian i ka lyer flokët sërish bjondë, mirëpo këtë radhë për shkak të gjatësisë duket sikur ka shumë petë, ose makarona në kokën e tij. Të paktën kështu e kanë komentuar shumë fansa të këtij sporti në rrjetet sociale.

Por për të qenë të drejtë, çfarë rëndësie ka ngjyra e flokëve të tij për sa kohë që Neymar kryen detyrën siç duhet dhe vërteton se është ‘hajmalia’ e Brazilit.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto