Templates by BIGtheme NET

Ngec edhe Brazili, Neymar & Co s’ia dalin dot ndaj Zvicrës

Ka përfunduar në barazim sfida mes Brazilit dhe Zvicrës.

Pas një fillimi të shpejtë të amerikano-jugorëve që arritën të shënojnë edhe një gol në pjesën e parë, me fillimin e së dytës zviceranët arritën ta baraspeshojnë takimin duke shënuar golin e barazimit.

Edhe pse në fund të takimit brazilianët ishin më ngulmues dhe patën më shumë raste, rezultati i sfidës ngeci i pandryshuar.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful