Templates by BIGtheme NET

Sulm me armë zjarri në New Jersey, 20 persona mbeten të plagosur

Një sulm masiv ka ndodhur në një festival arti në New Jersey, ku të paktën 20 persona kanë mbetur të lënduar.

Në një konferencë shtypi  Prokurori i Qarkut, Mercer Angelo J. Onofri e quajti atë një “skenë sulmi masiv” dhe tha se 16 nga 20 të plagosurit u trajtuan për plagë me armë zjarri të rënda në spitalet e zonës.

Policia ka qëlluar për vdekje njërin nga autorët, identiteti i të cilin ende nuk është bërë i ditur, ndërsa tjetri është nën vëzhgimin e policisë.

Marrë nga: abc15.com

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto