Templates by BIGtheme NET

Zvicra shtang Brazilin, Zuber ekuilibron takimin

Zvicra ka barazuar sfidën ndaj Brazilit.

Ka qenë një gol i Zuber ai që ka vendosur ekuilibrat e takimit.

Me fillimin e pjesës së dytë zviceranët janë treguar më kërkues dhe e kanë gjetur golin e barazimit 5 minuta pas fillimit të pjesës së dytë.

Lojtarët brazilianë kanë pretenduar për një shtyrje me dorë nga ana e Zuber ndaj mbrojtësit Miranda, por gjyqtari nuk ka ndryshuar qëndrim.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto