Templates by BIGtheme NET

Ilir Daja largohet përfundimisht nga Skënderbeu , firmos me klubin e ri

Ilir Daja ka mbyllur aventurën e tij te klubi i Skënderbeut dhe nga sezoni i ardhshëm do të jetë trajneri i Flamurtarit.

Tekniku kryeqytetas që prej një sezoni i gjysmë ishte pjesë e Skënderbeut e ka ndërprerë aventurën me korçarët për të firmosur me klubin vlonjat.

Lajmin është bërë i ditur nga vetë klubi i Flamurtarit që nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale kanë njoftuar se Ilir Daja është trajneri i ardhshëm.

 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto