Templates by BIGtheme NET

LIVE/Rusia në avantazh, Ahemd Fathy ndëshkon ekipin e tij

Pjesa e parë për sfidën e mbërmje që luhet për Grupin A midis Rusisë dhe Egjiptit është mbyllur në barazim

Ka qenë një fraksion i parë me shumë raste për të dyja skuadrat por që nuk sjellë gola duke përfunduar në barazim.

Me fillimin e pjesës së dytë rusët kalojnë në avantazh me një autgol të Ahmed Fathy i cili ndëshkon skuadrën e vet.

 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto