Templates by BIGtheme NET

LIVE/ Thyhet Egjipti, për 3 minuta Rusët shënojnë dy gola

Egjipti nuk ka mundur të mbijetojnë ndaj furisë së Rusisë e cila nëpjesën e dytë është paraqitur me një fytyrë tjetër.

Pas kalimit në avantazh me fillimin e pjesës së dytë me një autogol të Fathy në minutën e 47’ Rusët nuj janë mjaftuar me kaq ata kanë dyfishuar rezultatin përsëri në të 59 me gol të shënuar nga Cheryshev por nuk mund të kalonin 3 minuta dhe do trefishonin rezultatin me Szyba në minutën e 62’.

 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto