Templates by BIGtheme NET

LIVE/ Iran-Spanjë, pjesa e parë mbyllet pa gola

Po luhet në “Kazan Arena” ndeshja e dytë e Grupit B të Botërorit mes Iranit dhe Spanjës.

Pjesa e parë ka përunduar në një barazim pa gola.

Iberikët kërkojnë fitoren në këtë takim për të hedhur një hap drejt fazës me eliminim direkt, ndërsa iranianët pas fitores me Marokun do të ishin të kënaqur edhe me një barazim.

 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful