Templates by BIGtheme NET

Pas Dajës dhe Lilajt, edhe Mici drejt largimit nga Skënderbeu

Pas largimit të trajnerit Ilir Daja dhe mesfushorit Sabien Lilaj, Skënderbeut, po i ikin lojtarët kryesorë një nga një.

Tashmë edhe mbrojtësi Gledi Mici thotë se  është një lojtar i lirë dhe pret që të largohet.

Pas dënimit të Skënderbeut në Europë, skuadra duket në pozita tejet të vështira dhe shumë prej lojtarëve tashmë janë me valixhet gati.

Gledi Mici u shpreh se tashmë është një lojtar i lirë dhe jo më në kontratë me korçarët.

Sa i përket të ardhmes së tij, mbrojtësi është shprehur se shpreson që karrierën ta vazhdojë jashtë vendit.

“Jam në pritje të ofertave nga jashtë”, u shpreh Mici në “Top Arena”.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto