Templates by BIGtheme NET

Argjentina kërkon me ngulm fitoren, nis ndeshja me Koracinë

Ndeshja mes Argjentinës dhe Kroacisë ka filluar dhe po luhet në qytetin e Nizhny Novgorod.  Deri më tani rezultati është 0 me 0. 

Një takim amerikano-latinët po tkërkojnë me ngul fitoren pas barazimit 1-1 me Islandën, ndërsa ballkanasit do të ishin të kënaqur edhe me 1 barazim, duke parë se morën 3 pikët kundër Nigerisë.

Formacionet titullare

Argjentina: CABALLERO, MERCADO, TAGLIAFICO, ACUÑA, MESSI, MEZA, MASCHERANO, Pérez, OTAMENDI, SALVIO, KUN AGUERO

Kroacia: SUBAŠIĆ, VRSALJKO, STRINIĆ, PERIŠIĆ, LOVREN, RAKITIĆ, MODRIĆ, BROZOVIĆ, MANDŽUKIĆ, REBIĆ, VIDA

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto