Templates by BIGtheme NET

Ethet e Botërorit zënë edhe policin, jep shfaqje për tifozët (VIDEO)

Ethet e botërorit duket i kanë kapur të gjithë. Një polic në Rusi, i ka mahnitur tifozët që qëndrojnë në qytetin e Rostovit, me aftësitë e tij në futboll, duke e tribluar topin disa herë.

Polici i quajtur Oleg, e ka tribluar topin më shumë se 40 herë, duke i habitur tifozët e mbledhur rreth tij që brohorisnin e duartrokisnin.

Videoja e Oleg është bërë virale, duke e e kthyer atë në yllin më të ri në internet dhe duke dëshmuar se ethet e Kupës së Botës kanë zënë gjithë Rusinë.

 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto