Templates by BIGtheme NET

Floriana Garo flet për zhvendosjen në Zvicër: Ende nuk jam përshtatur

Floriana Garo pas martesës së saj ndodhet në Zvicër, ku edhe aty jeton. Pikërisht në të njëjtin vend, Floriana solli në jetë edhe vogëlushen e saj, Adia.

Ditën e sotme, moderatorja simpatike ishte e ftuar nëpërmjet një video ‘live’ në emisionin ‘KafeIn’. Floriana ka rrëfyer se si po shkon jeta në Zvicër.

Ajo është shprehur se është vendi i duhur për vajzën e saj por ende ajo vetë nuk është përshtatur. Ajo ka thënë se pavarësisht se kanë kaluar disa muaj nga qëndrimi i saj atje ende nuk ka mundur të përshtatet me kulturën dhe njerëzit dhe nuk është aq rehat sa thuhet në intervista. Gjithsesi ajo ka mbështetjen më të madhe, partnerin e saj Enisin ajo do mundet të përshtatet plotësisht aty. 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto