Templates by BIGtheme NET

I thotë “PO” propozimit për martesë, këngëtarja shqiptare i fton të gjithë në dasmë

Të dy artistë dhe prej vitesh po shijojnë dashurinë e tyre dhe fjalën e kemi për Venera Lumanin dhe Lind Islamin. 

Ata të dy janë një ndër çiftet më të pëlqyera në Shqipëri, teksa pak ditë më parë nga kënaqën të gjithëve me lajmin se kanë vendosur të martohen pas disa vitesh lidhje.

Së fundmi Lindi ka propozuar për martesë Venerën dhe nuk kanë qenë të pakta  urimet në drejtim të këngëtarëve.

 Por  Venera pasi është lumturuar shumë nga ky propozim,  që padyshim i ka thënë edhe “PO”, i ka ftuar në dasmë gjithë ndjekësit e tyre. 

Ju falem’nderoj pafund per urimet e sinqerta dhe kerkoj ndjese sepse e kam te pamundur per t’ju kthyer pergjigje te gjitheve.
Ju ndjej si familje e madhe andaj duhet te mendojme nje mundesi qe t’ju kemi te ftuar te gjiiiitheve ne dasem.

 P.S: Ndiqni dashurine,jo luksin.Kur ke dashurine i ke dhene pergjigje cdo situate”, ka shkruar këngëtarja.

 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto