Templates by BIGtheme NET

Tifozët anglezë pa ‘frena’, përshëndetje alla-naziste në qytetin rus ku u vranë 2 milionë njerëz në luftë

Disa tifozë anglezë kanë përshëndetur sipas mënyrë naziste në një lokal në Rusi, ku po shihnin ndeshjen e kombëtares.

Tifozët po ndiqnin takimin në një lokal në qytetin e Vologradit, ku gjatë Luftës së Dytë Botërore humbën jetën më shumë se 2 milionë njerëz.

Videoja tregon tifozët që këndojnë: “Spursat janë në rrugën e tyre për në Auschwitz (kampi i përqendrimit), Hitleri do t’i mbysë sërish me gaz, ju nuk mund ta ndaloni, Yids nga Tottenham, yids nga White Hart Lane”, duke qeshur dhe duke bërë përshëndetjet naziste.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto