Templates by BIGtheme NET

Bes Kallaku pjesë e filmit amerikan, publikohet trailer-i (VIDEO)

Bes Kallaku ka publikuar në Instagram një video ku lajmëron fansat e tij që së shpejti do e shohim në filmin amerikan “The Brave”, i cili është xhiruar në Shqipëri.

Por surpriza e rradhës është se në këtë film merr pjesë edhe Bes Kallaku dhe Ervin Bejlerin. Dy aktorët shqiptarë luajnë krah aktorëve të mëdhenj amerikanë si Louis Mandylor.

“Së shpejti në kinema,”-shkruan Besi në postimin e tij në Instagram.

Në këtë video shfaqet një moment kur Bes Kallaku luan rolin e tij.

 

#TheBrave. Se shpejti ne kinema.

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto